Geri Dön


1962 Yılında oyuncak toptancılığı amacıyla kurulan "Fen Oyuncak (DEDE)" sonraki yıllarda hedeflerini büyüterek plastik oyuncak imalatına başlamıştır.

1962 Yılında oyuncak toptancılığı amacıyla kurulan "Fen Oyuncak (DEDE)" sonraki yıllarda hedeflerini büyüterek plastik oyuncak imalatına başlamıştır. Öncelikle Türkiye`de faaliyette bulunan ve daha sonra 60 farklı ülkeye ihracat yapan firmamız, artan talep doğrultusunda ürün çeşitliliğini geliştirmektedir. Firmamız İstanbul Hadımköy`de ve Çorlu`da 12000 m2 kapalı alanı olan tesislerinde, uzman kadrosuyla tüm üretimi kendi bünyesinde gerçekleştirmektedir.

Ürün portföyümüzde lisanslı oyuncaklar, eğitici oyuncaklar, kız oyun takımları, plaj ürünleri, kamyonlar, spor oyuncakları gibi geniş bir çeşit yer almaktadır.

Firmamızın ürettiği tüm ürünler dünyanın en gözde kalite sertifikasyon firmaları olan TÜV, LGA, Ve İNTERTEK tarafından test edilmekte olup, sağlığa zararlı hiçbir madde içermemektedir.

En önemli ilkemiz FENTOYS markasını sürekli lider konumda tutup, ileri teknoloji ve kalitede piyasaya güvenli oyuncaklar üretmektir. Bu çalışmaların sonucu olarak firmamız, sektöründeki gelişmelere öncülük etmiş olmanın haklı gururu ile yurtiçi ve yurtdışı pazarlarında sizden almış olduğu güç ile daha da büyüyecektir.